Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Rektör Gündoğan, “Metal Malzemeler Test Laboratuvarı” hakkında TEİ ile görüştü

Dr. Naci Gündoğan ile TUSAŞ Motor Sanayi A.Ş. (TEİ) Genel Müdürü Mahmut Akşit, “Metal Malzemeler Test Laboratuvarı” hakkında bir görüşme gerçekleştirdi.

Rektörlük Ofisi’nde yapılan toplantıya; Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Dilek Turan, TEİ İnsan Kaynakları Direktörü Levent Tüfekçi, Yapısal Mühendislik Müdürü Bilkay Gülaçtı ve Teknoloji Programları Müdürü Semih Pilatin katıldı.

Dr. Naci Gündoğan konuyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Bizim, TUSAŞ ile birlikte çalıştığımız bir Havacılık Mükemmeliyet Merkezimiz var. Bugün de TEİ Genel Müdürümüzle bu merkez kapsamında yürüteceğimiz bazı faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Geleceğe yönelik ne tür uygulamalar yapılacağı üzerinde konuştuk. Verimli bir toplantı oldu. Kendilerine teşekkür ederim.”

Bir önceki yazımız olan ESOGÜ Hastanesi’nde el hijyenine dikkat çekildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri