Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Lucescu’nun oğlu: Babamla birlikte Türkiye’ye gidiyoruz

Galatasaray’da Bursa’da 5-0 ile kara bulutları biraz olsun dağıttı ama yönetimin hoca arayışı sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Başkan Dursun Özbek ile görüştüğünü doğrulayan, ardından Sarı-Kırmızılı kulüpten gelen mesajlar üzerine geri adım atan Mircea Lucescu’nun Aslan ile flörtünü bu kez oğlu Razvan Lucescu doğruladı.Yunanistan’da ligi 6. sırada bitiren Xanthi’yi çalıştıran 48 yaşındaki teknik adam, yönetimden gelen, “Senden memnunuz, sözleşmeyi uzatalım” mesajına Türkiye’yi işaret ederek ‘evet’ demedi. Kulüp ismi vermeden, babasının Türkiye’den teklif aldığını söyleyen Razvan Lucescu, “Ben de burada kalmak isterim ama babam önümüzdeki sezon Türkiye’de olabilir. Eğer büyük bir sürpriz olmazsa ben de onunla birlikte çalışacağım. Bunun için teklifinize teşekkür ediyorum ama şu an olumlu yaklaşmam mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Daha önce de Türkiye’den teklifler alan Luce’nin Galatasaray’daki çalışma şartlarından birinin de oğlu Razvan ile beraber görev yapmak olduğu biliniyor. Buna göre 70 yaşındaki çalıştırıcı ilk sezon saha kenarında yer alacak ama daha sonra farklı bir sıfatla tribüne çıkıp yapılanmayı oğluna emanet edecek.

Bir önceki yazımız olan UEFA penaltı atış sistemini değiştiriyor başlıklı makalemizde en son haber, haber ve UEFA penaltı atış sistemini değiştiriyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri