Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kırka’da hamaratlı bayanlardan yıl sonu sergisi

Kurs süresince Bercem Göktekin’den çini, Mehmet Ali Hoş’tan ahşap oyma ve Gülcan Fidan’dan takı ve el sanatları dersleri alan hamarat kursiyerler tarafından hazırlanan eserler sergilendi. Sergiye katılanlar tarafından ilgiyle takip edilen kurs sonunda katılanlara Ney dinletisi ve Türk halk müziği konseri verildi.

Sergiye katılan Seyitgazi Kaymakamı Ramazan Cankaloğlu; ’’Meslek edinimi ve el becerisi konusunda eğitim veren Halk Eğtim kurslarımızda hünerli bayanlarımızın sergisi ustala taş çıkarır derecesindeydi. Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Herkesi emeklerinden dolayı kutluyorum’’ diye belirtti.

Açılışa, Seyitgazi Kaymakamı Ramazan Cankaloğlu, Seyitgazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Doğru, Seyitgazi Ak Parti ilçe Teşkilat Başkanı Yaşar Türk, Seyitgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazmi Avcı, Eti Bor İşletme Müdür yardımcıları Cem Benli ve Hasan Ali Uzun ile davetliler katıldı.

Bir önceki yazımız olan Engelli ve yaşlılar için atık malzemeden elektrikli araç yaptı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri