Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Güçlü Kadın Eli Derneğinden şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği

Bir restoranda düzenlenen programa, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin ve dernek üyeleri katıldı. Eskişehir Güçlü Kadın Eli Derneği Başkanı Sadife Aşıcıel, programa katılanlarla yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Duaların edilmesinin ardından hep birlikte oruçlar açılırken yemek sonrasında Başkan Yağcıel, Şehit yakınları ve gazilerimiz hepimiz için çok önemlidir. Şehit ailelerine sahip çıkmanın vatana, ülkeye ve bayrağa sahip çıkmaktır. Bugün Ramazan ayının en mutlu günlerini yaşıyoruz. İbadetlerimizi gücümüzün yettiği kadar yapıyoruz. Sizler bizlere en kutlu emanetlersiniz. Sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah hep birlikte bayrama ulaşacağız. Bu ülkenin birlik ve beraberliğine her zaman hazırız. Ramazan ayının huzur ve güven içerisinde devam etmesini temenni ediyorum dedi.

Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin ise şehit ve gazi ailelerinin Ramazan-ı Şerifini kutlayarak Sizler bu topraklar için gözünü kırpmadan şehit olmuş kardeşlerimizin anaları, babaları, kardeşleri ve çocuklarısınız. Yine bu topraklar için kan dökmüş gazilerimiz ve onların yakınlarısınız. Dolayısıyla bu iftar sofralarını sizlerin de şereflendirmesi bizim için büyük onurdur. Türk milleti tarih boyunca vatanı, bayrağı, toprağı istiklali için hep büyük bir mücadele vermiştir diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Esnaf ve vatandaştan bin 200 kişilik iftar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri