Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Eskişehir Odunpazarı Ortaokul’unda ’Özel Eğitim Sınıfı’ etkinliği

‘’Tohum toprağa, Engelli topluma emanettir’’ düşüncesinden yola çıkan Eskişehir Odunpazarı Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri, okulda unutulmaz duygular yaşattı. Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen ve çok sayıda milli eğitim yöneticilerinin de katıldığı gecede, öğrenciler Çanakkale Destanı’nı kendilerince yaşattılar. Ardından Aşuk ile Maşuk oynadılar. Ayrıca öğrenciler, çeşitli yörelerden halk oyunları motifleri ile büyülediler ve işaret diliyle şarkılar söyleyip izleyicileri şaşırttılar. 8’inci sınıftan mezun olan 3 öğrenci de, havaya kep attı. ‘Bendeki bize yeter’ diyerek engellerin kaldırıldığı güzel bir gece yaşandı.

Programın sonunda; Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Okul Müdürü Oktay Turinay’ı yaptığı etkinlikten dolayı tebrik etti ve programı gerçekleştiren Esengül Aksel ve Aslıhan Kahraman’a çiçek buketi takdim ederek emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Talan edilen okul malzemeleri çevresindeki evlerin bahçelerinden çıkıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri