Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Eskişehir’de hava sıcaklıkları artıyor

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü’nde görev yapan Meteoroloji Uzmanı Belgin Tarınç, yarından itibaren sıcaklıkların mevsim normallerine döneceğini, Cuma gününden itibaren ise hissedilir derecede artacağını söyledi. Hava tahminlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Tarınç, hava sıcaklıklarının yarından itibaren artacağına dikkat çekerek, Mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklıklarının yarından itibaren artarak mevsim normalleri civarında, Cuma gününden itibaren ise mevsim normallerinin 2 ile 6 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Hafta sonuna kadar bir yağış beklenmiyor dedi.

Meteoroloji’den zirai don uyarısı

Bölge genelinde zirai faaliyetlerle uğraşanlar için uyarıda bulunan Tarınç, Eskişehir, Bursa, Bilecik ve Kütahya’da zirai don faaliyetlerinin devam ettiği kesimlerde Çarşamba sabah saatlerine kadar hafif yer yer orta kuvvette zirai don olayı beklenmektedir. Zirai faaliyetle uğraşan üreticilerimizin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Anadolu Üniversitesi 14. Uluslararası İstatistik Öğrenci Kolokyumu’nda buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir