Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Dündar Ünlü birlik ve beraberliğe dikkat çekti

Kongrede konuşan İl Başkanı Dündar Ünlü, kongrelerin yeniden yapılanma süreçleri olduğuna dikkat çekti. 19 Ağustosta Türkiye’de başlayan kongre sürecinin Eskişehir’de başladığını söyleyen Ünlü:

Eylül sonu itibari ile ilçe kongrelerimizi tamamlamış olacağız. Kongrelerimiz bizim için yeniden yapılanma, yeni döneme daha güçlü hazırlanma süreçleridir. Bizim kongrelerimiz Cumhurbaşkanımızın Genel Başkanımızın gösterdiği hedefe layık bir şekilde birlik ve beraberlik içinde gerçekleşmektedir. Milletimizden kopmadan, kibir ve gururdan uzak, milletin sorunları ile dertlenerek onlara sorun üreterek teşkilatçılık yapmaktayız. Yeniden yapılanan ilçe teşkilatlarımız bu çerçevede önemli görevler üstlenmektedir. Günyüzü ilçemiz kongremizde bu çerçevede gerçekleşmektedir. Seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu zamana kadar görev yapan ilçe başkanlarımıza ilçe teşkilatlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan Seyitgazi’de sünnet şöleni coşkusu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri