Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çocuklardan Ata’ya sevgi dolu mesaj

PTT tarafından 23 Nisan için özel bastırılan kartlara Oyunpazarı öğrencileri Ata’ya sevgilerini gösteren resimler çizdi. Kartları Anıtkabir’e göndermek için PTT’ye gelen Oyunpazarı öğrencilerini Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt da yalnız bırakmadı.

Başkan Kurt, Oyunpazarı öğrencilerinin Ata’ya sevgilerini hazırlanan özel kartlara resimlerle belli ettiklerini ifade etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklara armağan ettiğini belirten Başkan Kurt, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın Atatürk sevgisiyle dolu olması mutluluk verici. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ‘Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir’ demiştir. Odunpazarı Belediyesi olarak Atatürk’ün bu sözü ışığında çocuklarımızın geleceği için çalışıyoruz” dedi.

Başkan Kurt’a kartpostallara çizdikleri resimleri gösteren çocuklar, daha sonra kartpostallarını Anıtkabir’e gönderdi.

Bir önceki yazımız olan Tepebaşı Belediyesi’nin Uluslararası Sanat Çalıştayı başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir