Eskişehir Haberleri, Eskişehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Kurt’tan temizlik işçilerine teşekkür

Odunpazarı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Başkan Kurt’un yanı sıra Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Güney Demirdaş ile personel katıldı.

Eskişehir’in en temiz ilçesi Odunpazarı

Bayramlaşma töreninde konuşan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin temizlik çalışmalarında iddialı olduğunu söyledi. Personelin bayramını kutlayan Başkan Kurt, “Elinize sağlık, Eskişehir’in en temiz ilçesi Odunpazarı. Temizlik konusunda Türkiye’de iddialı bir çalışmanız var. Ben memnunun, herhalde Eskişehir’de de memnun olmayan çok az insan var. Aldığımız şikayetler çok aza düştü. O da olur, her işyerinde ve çalışmada. Başarılı olduğunuzu söylemek istiyorum. Böyle devam edin, biz sizi seviyoruz. Sizinle birlikte uzun süre çalışmak istiyoruz. Sizinde rahat etmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Hem biz, hem şirketimiz doğru işleri organize ederse, temizlikte sıkıntı yaşamayız hem de sizin çalışma koşullarınızda iyileştirmeler olur. Ben bayramınızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Taraftardan millilere ’Hep Birlikte Yeni Zaferlere’ başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri